GÜRCOM YAZILIM

Hayatınızı Kolaylaştıran Çözümler

Profesyonel Ekibimizle Size En Uygun Çözümler Sunuyoruz.
Şirketimizin yazılım üretme amacı; Sektörel ihtiyaçları göz önünde bulundurarak, şirketlerin ticari faaliyetlerinde işyerine özel, tam olarak çözüm sunabilmektir.

AnyDesk.exe

AnyDesk Hizmeti

Gürcom Yazılım Olarak Her Türlü Probleminizde Yanınızdayız. AnyDesk'i indirmek için Tıklayınız

Sınırsız Online Destek Hizmeti

Gürcom Yazılım Olarak Her Türlü Probleminizde Yanınızdayız. Canlı Destek hizmetini indirmek için Tıklayınız

Gürcom Yazılım

Gürcom Zirai İlaç Takip Programı

Ticari v.3.0

Fiyat : 15000 TL + KDV

Demo Talebi

Gürcom Zirai İlaç Takip Programı Ticari v.3.0

Ticari v.3.0

Bu program Gürcom Yazılım tarafından hazırlanmıştır. Programımız, orta ve küçük boy işletmelerin ticari faaliyetlerinin yönetimi konusunda işyerinin karlılığını amaç edinerek hazırlanmıştır.

GÜRCOM TİCARİ OTOMASYON 3.0 DE YAPILAN DEĞİŞİKLİKLER


1.  Üretim modülü eklenmiştir.
2.  Kdv hariç satış yapılabilmektedir.
3.  Mal alış ekranı fatura düzenine göre yeniden tasarlanmıştır.
4.  Çalışma parametrelerinden yapılacak seçime göre, vadeli satışlarda fiyat no (1,2,3,4) belirlenebilmektedir.
5.  Ekran çözünürlüğü tüm ekranlara göre yeniden tasarlandı, tüm ekranlar tam ekran kullanılabilmektedir.
6.  Stok kartı ekranında yeni kart eklenmesi durumunda, programdaki yavaşlama sorunu giderildi,
7.  Müşteri Borçlu listesi geciken gün sayısı ile birlikte alınabilmektedir.
8.  Alınan ve Satılan mal listeleme ekranlarında yer alan gruplama penceresinde tarih aralıklarına göre gruplama yapılabilmektedir.
9.  İade işlemleri müşteri ve firma carilerine ayrı kayıt olarak eklenmektedir, mevcut alış ve satış faturaları üzerinde değişiklik yapılmamaktadır ve dolayısıyla hesap ekstrelerinin daha anlaşılır olması sağlanmıştır.
10.  Birden fazla şubesi olan işyerleri için tek merkezden kontrol için; depo-özel kod-kullanıcı kodu alanlarının entegrasyonu sağlanarak, şubelerin stok,alış,satış,iade,kasa vb.. raporları daha kullanışlı ve ayrıntılı bir hale getirilmiştir.
11.  Liste bazında istatistik ekranında toplam kar tutarlarının kdv hariç ve kdv dahil olarak listesi alınabilmektedir. Dolayısıyla listede toplam kar’ ın kdv oranı hesaplanmaktadır.
12.  Hızlı satış seçeneği ile barkodlu market sistemi satışa uygun hale getirilmiştir.
13.  Borçlu listesinden seçilen müşterilere değişken mesaj gönderme özelliği kazandırılmıştır. Sabit yazılan mesajın ilk satırına seçilen müşterinin adını ve soyadını, mesajın sonuna da kalan bakiyesini yazarak istenen tarihte otomatik gönderim yapma imkanı sağlanmıştır.
14.  1 haftalık olan yedekleme ünitesi 1 yıllık olarak genişletilmiştir. Böylelikle 1 yıllık geriye dönük yedek bilgilere ulaşma imkanı sağlanmıştır.
15.  Tahsilat makbuzuna kalan bakiye yazdırılabilmektedir.
16.  Satış ve alışta döviz işlemleri aktifleştirilmiştir.
17.  Satış fiyatları listesinde seçilen fiyat numarasına göre ekranda süzme işlemi yapılmıştır.
18.  4 tane peşin satış kartı açılabilmektedir, örneğin 1. nakit satışlar, 2. kredi kartı satışları, 3. özel müşteri satışları,
19.  Faturada yazı puntosu değiştirme işlemi baskı ön izleme ekranından yapılabilmektedir.
20.  Hızlı satış sonrasında veya normal satış sonrasında maliyet görmek için alt kısımda yer alan liste kutularında mal adı veya birim fiyatı üzerine mouse ile gelindiğinde seçilen satırdaki malın ortalama alış fiyatı görüntülenmektedir. Çünkü barkodlu hızlı satışta birim fiyatını pas geçtiği için maliyeti görme imkanı ortadan kalkmıştı.
21.  Borçlu listesinden müşteri isim ve bakiyeleri ile birlikte toplu-değişken mesaj gönderimi sağlanmıştır. Yazılan metnin başına seçilen müşterilerin isimlerini mesajın sonuna da kalan bakiyesini ekleyip, aynı anda tüm müşterilere veya seçilen müşterilere istenen tarih ve saatte sms gönderimi sağlanmıştır.
22.  Vadeli tahsilat ve Firma takip ekranlarında doğrudan satış veya alış satırı silinebilmektedir. Böylelikle silinmesi gereken satış veya alış kayıtları için satış düzenleme veya alış düzenleme ekranlarına giriş yapmak zorunda kalınmadan işlemlerin daha seri yapılması sağlanmıştır.
23.  Rehber kayıtlarını gruplayabilmek için rehber grup tanımlama ekranı yapılmıştır, sms modülünde daha fazla gruba göre sms gönderimi yapılabilecektir.
24.  Hiç alış ve satışı olmayıp sadece özel stok giriş çıkış ekranından giriş yapılan( örnek ödünç alınan-stokta listelenmesi gereken) mallar stok ekranında listelenmektedir.
25.  Satış anında kısa vadeli satışları doğrudan ajanda ekranına kayıt edilebilme imkanı sağlanmıştır, böylelikle vade tarihi hatırlatma tarihi olarak işlenecek ve vade günü geldiğinde otomatik olarak kullanıcıyı uyaracaktır.
26.  Stok kartında, firma kartında, müşteri kartında kayıt girişi anında listelerde girilen karakterlere göre süzme işlemi yapılmakta, böylece mükerrer kayıt girişi engellenmektedir.
27.  Vadeli tahsilat ekranında temizleme işlemi sonrasında Ctrl+Z tuşuna basarak yapılan temizleme işlemi geri alınabilmektedir.
28.  Rehber ekranında özellik-muhatap ve adres alanlarına göre arama yapılabilmektedir.
29.  Alış faturaları kdv siz tutar üzerinden giriş yapılabilmektedir, genelde faturalarda kdv siz tutar yazılmaktadır. Böylece kdv siz fiyatını hesaplamak için zaman kaybetmeye gerek kalmamıştır.
30.  Müşteri siparişlerinde faturalandır düğmesi tıklandığında vadeli tahsilat ve genel alışveriş ekranlarındaki açıklama hanesine müşterinin adı, viyol tipi ve firma adı otomatik olarak eklenmektedir, ve müşteri sipariş ekranında açıklama alanına göre arama yapılabilmektedir.
31.  Alış, satış, iade ekranlarında mal adına göre arama yaparken kullanılan % işaretini kullanmak çift tuş gerektirdiği için % işareti * karakterine atanmıştır. Böylece arama işlemi daha kolay yapılabilmektedir.
32.  Satış faturalarında Kdv oranlarının yanında, ayrı olarak Kdv oranlarına göre hem yüzdesi hem de toplam kdv siz tutarları ayrı ayrı yazdırılmaktadır.
33.  Kredi Kartı veya Banka Havalesi ile yapılan tahsilatlar sonrasında açıklama satırına ve tahsilat makbuzuna hangi banka adı otomatik olarak yazdırılmaktadır.
34.  Vade farklı devir yapılabilmektedir, vade farkı tarihi devir ekranına eklenmiştir.
35.  Borçlu listesi müşteri ekranında, komisyonculardan, birden fazla müstahsil adına yapılan tahsilatları(Nakit –Çek-Kredi Kartı) toplu olarak hesaplarına aktarma özelliği eklenmiştir.
36.  Satış sonrası daha seri yazdırma imkanı olan market fiş sistemi eklenmiştir. Fişin altına yazdırılması istenen bilgi notları çalışma parametrelerinden girilebilmektedir.
37.  Fatura yazdırmada kuruş hane sayısı, kullanıcı tercihine göre belirlenebilmektedir.
38.  Fatura kayıt esnasında, kdv matrahlarını ayrı ayrı kaydetmekte, 3 ayda bir verilen envanter ve çıkış fatura listelerinde kdv matrahlarını ayrıntılı listeleme imkanı sağlanmıştır.
39.  Müşteriden alış ve firmaya satış işlemleri yeniden düzenlendi, alış ve satış işlemleri müşteri ve firma carilerine doğrudan alış ve satış olarak işlemektedir. böylece hesap ekstreleri daha anlaşılır olmuştur.
40.  Satış anında yapılan tüm satışların toplu silinebilmesi sağlanmıştır.
41.  Çek işlemleri müşteri ekranında, işlem tarihi ve çekin vade tarihlerinde iki tarih arası sorgulama ve raporlama yapılabilmektedir.
42.  Yedekleme modülü 1 yıl ve her gün için otomatik olarak düzenlenmiştir.
43.  Programın her kapanışında, otomatik olarak dosya onarımı çalıştırılmaktadır.
44.  Vadeli tahsilat ekranında, istenen iki tarih aralığındaki hesap ayrıntısı listelenebilmektedir.
45.  Alınan mal, satılan mal ve stok ekranlarında mal adına göre arama ve listelemenin yanında barkoduna göre de arama ve listeleme yapılabilmektedir.
46.  Satış sonrası toplam tutarın döviz (Dolar, Euro, vb..) karşılığı ve para üstünün döviz karşılığı görüntülenmektedir.
47.  Satış sonrası toplam tutardan iskonto girilebilmektedir, girilen iskontonun yüzde olarak  karşılığı açıklama olarak görüntülenmektedir.
48.  Satış Faturasında 3 adet iskonto girişi yapılabilmektedir.
49.  Müşteri ve Firma Borçlu listelerinde, Borçlu-Alacaklı ayrı liste olarak alınabilmektedir.
50.  Vadeli tahsilat ve genel alışveriş ekranında, iki tarih arası liste alınabilmektedir, alınan liste excel’ e rapor olarak aktarılmaktadır.
51.  Vadeli hızlı satış sonrası, tahsilat girilebileceği kutu açıldı. ayrıca peşin satış sonrası yapılan iskontoyu, kasa giriş dosyasına, PEŞİN İSKONTOSU olarak girmekte, dolayısıyla toplu işlemler raporu ve kasa durumu, günlük kasa seçildiğinde, peşin satış sonrası yapılan iskontolar kasa girişten düşmektedir.
52.  Satış sonrası, satış ekranında tahsilat girişi yapılabilmekte ve yapılan tahsilat istenirse mal telim fişine yazdırılabilmektedir.
53.  Hızlı peşin satış sonrası, Veresiye geçişte istenen fiyat numarasından aktarma yapılabilmektedir.
54.  Satış sonrası fişler, istenirse gruplu olarak yazdırılmaktadır. Örneğin sadece müşteri bilgileri, firma bilgimiz ve toplam tutar-genel bakiye yazdırılmaktadır.
55.  Stok işlemleri yeniden düzenlendi, sadece alış ve satış hareketlerine göre sorgulama yapılmaktadır.
56.  Alış ve iade ekranlarına açıklama hanesi eklenmiştir.
57.  Satış faturasındaki iskonto sayısı 5' e çıkarıldı.
58.  Toplu başlıklı sms seçenekleri genişletildi, müşteri hesabından bireysel sms gönderimi yapılabilmektedir.

GürcomYazılım

0850 305 10 07