GÜRCOM YAZILIM

Hayatınızı Kolaylaştıran Çözümler

Profesyonel Ekibimizle Size En Uygun Çözümler Sunuyoruz.
Şirketimizin yazılım üretme amacı; Sektörel ihtiyaçları göz önünde bulundurarak, şirketlerin ticari faaliyetlerinde işyerine özel, tam olarak çözüm sunabilmektir.

AnyDesk.exe

AnyDesk Hizmeti

Gürcom Yazılım Olarak Her Türlü Probleminizde Yanınızdayız. AnyDesk'i indirmek için Tıklayınız

Sınırsız Online Destek Hizmeti

Gürcom Yazılım Olarak Her Türlü Probleminizde Yanınızdayız. Canlı Destek hizmetini indirmek için Tıklayınız

Yazılımlarımız

Gürcom Zirai İlaç Takip Programı

Bu program Gürcom Yazılım tarafından hazırlanmıştır. 15.11.2001 tarihinde piyasaya sürülen Gürcom Ziraat Programı Version 1.0ın farklı bölgelerdeki yaygın kullanımı sonucunda edinilen tecrübe ve kullanıcıların istekleri doğrultusunda geliştirilerek daha kullanışlı bir hale gelen program 14.01.2003 tarihinde Gürcom Ziraat Programı Version 2.0 adı altında kullanıcıların hizmetine sunulmuştur.Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Koruma ve Kontrol Genel Müdürlüğünün 09.04.2004 tarih ve 250101112-İAK sayılı yazısı ile Zirai İlaç Bayilerinde Kullanılması uygun görülmüş ve tavsiye edilmiştir. 10.11.2004 tarihinde itibaren YTL uyumlu Version 3.0 16.11.2005 tarihinden itibaren Version 4.0 kullanıma girmiştir.Veritabanı MySqle taşınmış ve programın arayüzündeki son yeniliklerle 16.10.2007 tarihinde Gürcom Ziraat Programı Version 5.0 adı altında kullanıma girmiştir.Versiyon 5.0 uzun süre kullanımında sonra yeni teknolojilerle entegrasyonun daha sağlıklı olabilmesi amacıyla 10.03.2011 tarihinde Gürcom Ziraat Programı Version 6.0 kullanıcılarımızın hizmetine sunulmuştur.Özellikle barkodlu, market hızlı satış sistemi entegre edilmiştir. Ayrıca mobil kullanım için ağ paylaşım sistemleri üzerinde ciddi gelişmeler sonucunda 10.10.2014 tarihinde Gürcom Ziraat Programı Version 7.0 kullanıma sunulmuştur.

Tüm Versiyonlar

Gürcom Ticari Otomasyon Programı

Bu program Gürcom Yazılım tarafından hazırlanmıştır. Programımız, orta ve küçük boy işletmelerin ticari faaliyetlerinin yönetimi konusunda işyerinin karlılığını amaç edinerek hazırlanmıştır.1998 yılından itibaren Türkiyenin farklı bölgelerinde, farklı sektörler için hazırlanmış programlarımızın üretim ve kullanım aşamasında edinilen deneyimler sonucunda Gürcom Ticari Otomasyon Version 1.0 yazılımımız 10.07.2005 tarihinde kullanıma sunulmuştur. Veritabanı MySqle taşınmış ve programın arayüzündeki son yeniliklerle 19.03.2008 tarihinde Gürcom Ticari Otomasyon Version 2.0 adı altında kullanıma girmiştir. Üretim yapan firmalardan gelen talepler doğrultusunda yaklaşık 2 yıllık bir ARGE çalışması sonucunda 21.05.2010 tarihinde Gürcom Ticari Otomasyon Versison 3.0 yazılımımız; başta üretici firmalar olmak üzere daha büyük işletmelerin tüm ihtiyaçlarına çözüm sunmak amacıyla kullanıma sunulmuştur.Kullanıcı tercihine bağlık olarak değişim göstermektedir. 15.04.2014 tarihinde Gürcom Ticari Otomasyon Version 4.0 yazılımımız, el terminali, mobil uygulama alanındaki eksikliği gidermek amacıyla kullanıcıların hizmetine sunulmuştur.

Tüm Versiyonlar

Gürcom Restorant Otomasyon Programları

Bu program Gürcom yazılım tarafından hazırlanmıştır. Programımız; lokanta,restoran, kafe,pastane fast-food ve barlar için geliştirilmiştir. Elektronik terazi, barkod yazıcı, yazar kasalar ile uyumludur. Tüm ticari işlemlerin yönelimi konsuunda işyerinin karlılığı amaç edinerek hazırlanmıştır.1998 yılından itibaren Türkiye"nin farklı bölgelerinde, farklı sektörlerin için hazırlanmış programlarımızın üretim ve kullanım aşamasında edinilen deneyimler sonucunda Gürcom Restoran Otomasyon Version 1.0 yazılımımız 01.01.2014 tarihinde kullanıma sunulmuştur. Gürcom Restoran Programının; en büyük özelliği, kullanıcı arayüzünün çok anlaşışır ve pratik bir kullanıma sahip olmasıdır. İşletmenin tüm faaliyetleri(üretim,masa servis,stok, personel, kasa, paket servis ve cari işlemler) rahatlıkla kontrol edilebilmektedir. Optimum verimin alınabilmesi için gerekli analizler yapılmış ve gerekli çözümler geliştirilmiştir.

Tüm Versiyonlar

Gürcom Market Otomasyon Programları

Bu program Gürcom Yazılım tarafından hazırlanmıştır. Programımız; Barkodlu alış ve satış yapan tüm işyerleri için hızlı alış ve satışa uygun olarak tasarlanmıştır. Elektronik terazi, barkod yazıcı, yazar kasalar ile uyumludur. Aynı zamanda vadeli satışlarda ihtiyaç olan taksitlendirme, vadesi gelen satışların uyarı ekranında listelenmesi, vade farkı uygulama, toplu satış fiyatı güncelleme gibi işlemler kolaylıkla yapılmaktadır. Tüm ticari işlemler yönetimi konusunda işyerinin karlılığını amaç edinerek hazırlanmıştır.1998 yılından itibaren Türkiye"nin farklı bölgelerinde, farklı sektörler için hazırlanmış programlarımızın üretim ve kullanım aşamasında edinilen deneyimler sonucunda Gürcom Market Otomasyon Version 1.0 yazılımımız 10.07.2008 tarihinde kullanıma sunulmuştur. Veritabanı MySql"e taşınmış ve programın arayüzündeki son yeniliklerle 19.06.2011 tarihinde Gürcom Market Otomasyon Version 2.0 adı altında kullanıma girmiştir. Aynı anda iki müşteriye satış imkanı sağlanmıştır. Çift fiyattan satış yapabilme, satış sonrası fiş yazdırma, hızlı fiyat güncelleme, satıta maliyet görme, barkod ve etiket basım modülleri eklenmiştir.Resimli satış modülünde ürün penceresi 3"e çıkartılmıştır. Böylece aynı anda 112 adet resimli ürün üzerinden satış yapılabilmektedir. Ayrıca satış ekranından resimli satış ekranına geçiş yapılabilmektedir.04.11.2016 tarihinde 4.0 versiyonunda Resimli Satış modülü ürün penceresi 4"e çıkartılmıştır ve toplam resimli ürün sayısı 216 olmuştur. Ayrıca farklı terazilerde çalışabilmesi için gerekli düzenlemeler yapılmıştır.

Tüm Versiyonlar

Gürcom Hal Takip Programları

Bu program Gürcom Yazılım tarafından hazırlanmıştır. 1998 yılından itibaren Türkiyenin farklı bölgelerinden, farklı sektörler için hazırlanmış programlarımızın üretim ve kullanım aşamasında edinilen deneyimler sonucunda Sebzev ve Meyve komisyoncuları, soğuk hava depolarının ihtiyaçlarına çözüm sunabilmek amacıyla yaklaşık 3 yıllık bir çalışmanın sonucunda Depo Hal Takip Programı Version 1.0 yazılımımız 10.07.2005 tarihinde kullanıma sunulmuştur. Programımızın 1.0 versiyonunun yaklaşık 5 yıllık kullanımı esnasında değişen ihtiyaç ve isteklere göre geliştirilerek 18.11.2010 tarihinde Gürcom Depo-Hal Programı Version 2.3 adında Sql veritabanına geçiş yapılarak kullanıma hazır hale gelmiştir.Programımız; Müstahsil makbuzu, tüccar hesabı, müstahsil hesabı, kantar bağlantısı, hal müdürlüğü rapor ve istatistiklerinin takip edilebildiği ve işyerlerinin ticari faaliyetlerinin yönetimi konusunda işyerinin karlılığını amaç edinerek hazırlanmıştır.

Tüm Versiyonlar